Aktuality Psy na adopciu

ALDO, cca 01/2022

ALDO,

  • začipovaný, antiparazitárne ošetrený, kompletne zavakcinovaný,
  • vek cca 01/2022
  • výška 55,5 cm
  • váha pri príjme 19,80 kg
  • 12.04.2023 podstúpil kastráciu

Aldo má v predkoch sibírskeho haskyho ( je Ulrikin syn) . Extériovo sa mu veľmi nepodobá, ale v povahe áno 🙂Aldo neodolá ničomu, čo pred ním uteká , a ani vtáčikom 😀. Psov veľmi nemusí, ľudí miluje, cvičenie a pamlsky rovnako 🙂.

Sso sukami a šteňatami vychádza, aj sa s nimi vie zahrať.

Akonáhle stretne psa, ktorý ukáže trošku dominancie, je zlostný, vrčí a v tomto je dosť tvrdohlavý. Má rad hračky, loptičky, ale nosiť ich nechce 😉. Miluje prechádzky, vo výbehu sa rád s človekom ponaháňa. Najideálnejšie je preňho veľká záhrada, kde sa môže vybehať a kde by bol len jediným psím obyvateľom, na prechádzkach by mal byť len na vôdzke. Veľmi rád sa s človekom mazná 🙂

30.03.2023 Prevzali sme do starostlivosti psika, ktorý bol hlásený túlajúci sa po ceste smerom od Hrabovca a po meste Bardejov. Číp nemal.

Aldo je mierne podvýziveny, špinavý, zablšený a plný kliešťov. Predpokladáme, že nemá majiteľa alebo je z osady.Za každú pomoc budeme vďační

🙏

pre viac informácií, ponuky domova a adopcie, či dočasnej opatery, nás prosím, kontaktujte na t.č. +421 0903 966 217 ( Iveta)

Mohlo by sa vám tiež páčiť...