Milí priatelia,

uvítame akúkoľvek pomoc od Vás, za všetko sme veľmi vďační a každý dar, či príspevok si veľmi vážime. Pretože LEN S VAMI VIEME POMÁHAŤ.

Prispieť nám môžete finančnými darmi na transparentný účet : IBAN: SK7383300000002001551778, SWIFT/BIC: FIOZSKBAXXX, darovaním diek, čistiacich a dezinfekčných prostriedkov, pelechov, krmiva a ostatných chovateľských potrieb pre našich zverencov.

Odpovedáme všetkým, ktorí sú mimo nášho okresu a pýtajú sa kde môžu poslať stravu pre psíkov a mačičky. Pokojne to môžete urobiť cez stránku www.paf.sk a tam odkliknúť OZ Druhá šanca Bardejov- to sme my .

A na otázku čo? Hocičo, čo uznáte za vhodné. Máme dojčiace matky, šteniatka a mačiatka, dospelé mačky a aj dospelých psíkov. Mliečko, podložky, konzervy, granulky, necháme to na Vaše zváženie, za všetko sme veľmi vďační a všetko použijeme iba pre naše zvieratká.

Ako pomáhame my

Pomáhame psíkom a mačičkám v meste Bardejov, ale aj v jeho okolí.

Každé jedno nahlásené zviera, sa od prvého kontaktu, stáva už našou súčasťou. Na každé nahlásenie promptne reagujeme, nevieme povedať ‘nie’, aj keď je to často priestorovo, či finančne náročné, vždy hľadáme riešenia, aby sme pomohli.

Všetky zvieratá sú ihneď veterinárne vyšetrené, umiestnené do karantény a následne do dočasných opaterí. Venujeme im maximálnu starostlivosť a hľadáme tie najlepšie domovy. A z nových domov sa stávaju aj nové priateľstvá.

Už počas roka 2019 sme začali a stále pokračujeme v KASTRAČNEJ AKCII mačiek. Len minimálne množstvo z nich ide na späť na ulicu, väčšinou sa snažíme ich umiestňovať do nových domácností.

Snažíme sa tak predchádzať nekontrolovateľnému množeniu a šíreniu chorôb.

Organizujeme ADOPČNÉ AKCIE, podujatia na ktorých verejnosti predstavujeme našu činnosť a ponúkame zvieratká na adopciu.

V júni 2020 sme začali organizovať aj stretnutia členov OZ spolu s našimi sympatizantmi a ľudmi, ktorým nie je ľahostajná ani príroda a začali sme čistiť lesy v našom meste.

Pomáhame aj keď nás oslovia kolegovia záchranári z iných miest a obcí, či už kúpou stravy pre ich zverencov, zaslaním financií, hľadaním domovov alebo pomocou s prevozom.

Aj napriek mnohým povinnostiam, budeme v tom aj naďalej pokračovať.

S úctou a láskou tím OZ Druhá šanca Bardejov…

….pretože nás všetkých spája láska…

The gallery was not found!

s úctou a láskou tím OZ Druhá šanca