OZ Druhá šanca Bardejov, v spolupráci so svojou zmluvnou veterinárnou ambulanciou, ponúka možnosť sterilizácie mačiek ( 30 € ) a kastrácie kocúrov (25 € ) v rozumnej cene, pre seniorov v ešte nižšej cene 10 €.

Pridajte sa k zodpovedným a my Vás radi objednáme na najbližší voľný termín zákroku. Stačí nás kontaktovať na telefónnom čísle 0903 966 217.

Vedeli ste, že…

  • mačka pohlavne dospieva vo veku medzi 6. a 8. mesiacom života, hoci jej telesný vývin končí okolo jedného roka?
  • kocúr počas jedného roka dokáže splodiť aj 40 mačiatok?
  • mačka počas jedného roka môže porodiť až 18 mačiatok?
  • že pri bitkách o priazeň mačiek sa prenášajú infekčné smrteľné choroby mačiek?
  • že preliečenie, otestovanie a zavakcinovanie mačiatok z ulice a ich príprava na nový domov, trvá často aj 2-3 mesiace?
  • atď, atď…

OZ druhá šanca si veľmi váži ľudí, ktorí nájdu opustené zvieratko a ktorí ho prichýlia. A tam sa snaží pomáhať. Rovnako seniorom, ľuďom bez príjmu a pod…Kastrácie sú jedinou prevenciou voči nekontrolovateľnému množeniu mačiat, šíreniu infekčných chorôb medzi mačkami. Mnoho z nich je prenosných aj na ľudí. Pridajte sa k nám a kastrujte svoje mačky.

rok 2024

rok 2023

rok 2022

Milí priatelia, aj naďalej ponúkame búdky pre mačičky, ktoré už máme k dispozícii a ďalšie sa vyrábajú, pre mačičky pri firmách, opustených budovách , či na iných miestach. Vieme sa o ne veterinárne postarať, preliečiť, dodať krmivo vďaka darcom a tiež hľadať domovy. Stačí nám o nich dať vedieť. Postaráme sa s Vašou pomocou. Ďakujeme❤️

Všetky zvieratá v našej opatere, ktorým to zdravotný stav a vek dovoľuje, kastrujeme, sterilizujeme. Rovnako matky šteniat, majitelia ktorých nás poprosili o pomoc

rok 2022

S úctou a láskou tím OZ Druhá šanca Bardejov…

….pretože nás všetkých spája láska…